kwiecień 2022

Biblioteki Uniwersytetu Mediolańskiego (Erasmus+)

8 kwietnia 2022 r. Jolanta Dybała z Oddziału Udostępniania Zbiorów Biblioteki Głównej AGH przedstawiła relację z pobytu w Mediolanie w dniach 7-11.03.2022 r. w ramach programu ERASMUS+.

Przewijanie do góry