Seminaria BG

Luleå Tekniska Universitet (Universeh Staff Week)

W dniach 9-11 marca 2026 r. Dominik Woźniak uczestniczył w Universeh Staff Week w Luleå University of Technology w Szwecji. Dnia 10 kwietnia tego samego roku, podczas seminarium w Bibliotece Głównej AGH, opisał wrażenia z tej wizyty.

Universidad De Murcia (Erasmus Staff Training Week)

Dnia 12 marca 2025 r. Wioleta Żarów i Irena Fulara przedstawiły sprawozdanie z wyjazdu do Murcji w ramach programu Erasmus. Wspomniany wyjazd odbył się w dniach 22-26 kwietnia 2024 r. jako Staff Week – pod hasłem przewodnim „W stronę transformacji cyfrowej”.

Library for the Engineer of the Future

Dnia 28 lutego 2025 r. w Czytelni Głównej Biblioteki Głównej AGH odbyło się seminarium w ramach spotkań partnerskich stypendystów UNESCO AGH. Zgodnie z tytułem, tematem przewodnim była biblioteka inżyniera przyszłości.

Libraries helping communities meet the Sustainable Development Goals from engineering perspective

1 marca 2024 r. odbyło się seminarium „Libraries helping communities meet the Sustainable Development Goals from engineering perspective” (Rola Bibliotek w procesie realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju). Było to już V seminarium z cyklu „Libraries of the world: users and librarians experiences”, które Biblioteka Główna AGH zorganizowała wspólnie z Centrum Międzynarodowej Promocji Technologii i Edukacji AGH

Wrażenia biblioteczne z Zurychu (Erasmus+)

27 czerwca 2023 r. Monika Kucharczyk-Kubacka i Magdalena Wadowiec z Oddziału Informacji Naukowej Biblioteki Głównej AGH przedstawiły relację z pobytu w Zurychu w dniach 11-17 czerwca 2023 r. w ramach programu Erasmus+.

Biblioteka Uniwersytetu w Sztokholmie (Erasmus+)

W dniach 6-10 czerwca 2022 r. Dominik Woźniak przebywał z wizytą w ramach programu Erasmus+ w Bibliotece Uniwersytetu Sztokholmskiego. W dniu 21 czerwca tego samego roku, podczas seminarium w Bibliotece Głównej AGH, opisał wrażenia z tej wizyty.

Biblioteki Uniwersytetu Mediolańskiego (Erasmus+)

8 kwietnia 2022 r. Jolanta Dybała z Oddziału Udostępniania Zbiorów Biblioteki Głównej AGH przedstawiła relację z pobytu w Mediolanie w dniach 7-11.03.2022 r. w ramach programu ERASMUS+.

Przewijanie do góry